Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Morning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was bardzo serdecznie otóż mam taki problem że od wczoraj nie widzę naklejek na skinie ,ale one tam są naklejone.

Na wszystkich skinach jest to samo! Są naklejki ale ich nie widać lub są mało widoczne!

 

Dodam że kiedyś miałem ten sam problem i dodatkowo cały czas "srało" błędem w konsoli jak trzymałem skina w ręce! Teraz niby tego niema, ale naklejki nie widać!

Po reinstalu całej gry i usunięciu wszystkiego się naprawiło. W tym przypadku jednak to nie zadziałało!!!

 

Co dziwne usunąłem grę i cały folder z cs'em czyli cały cfg. itd ale ustawienia te co miałem pozostały!! WTF?

 

Czy ktoś mi może napisać What's happened?

 

Tu daje przykład:

1.jpg

 

Uwaga!! dodam że w grach na MM mam 20/30% lost pakietów.

SS:http://fotowrzut.pl/tmp/upload/PRG0PQGVY4/1.jpg

 

No i ogólnie pozdrawiam.

Opublikowano

Najpewniej masz problemy z netem albo z komputerem.

Jeśli z netem sprawdź łączę.

Z komputerem:

Zobacz czy jakiś antywirus albo program nie blokuje ci cs'a.

Net jest ok bo łączyłem się przez program na serwery cs i nie miałem strat.

Antywirusa nie mam i wirusów tez nie mam skanowałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...